OSAMĚLOST

  • Žebratka bahenní

Kdy užívat: Touha stáhnout se ze života, abyste si užili své vlastní společnosti; pocit nadřazenosti nad ostatními, ale zároveň izolovanost a osamělost, jelikož lidé si vaši rezervovanost vyložili jako známku egoismu a arogance.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Esence pomůže cítit se pohodlně, dá vám jistotu, že máte život ve svých rukou. Také vás podpoří v rozvoji otevřeného přístupu k ostatním, takže i oni vás budou vnímat jako vyrovnaného a nezávisle myslícího jedince. Budete se vidět jako poradce, který je schopen vytvořit pozitivní atmosféru nabitou klidem a sebevědomím.

 

  • Netýkavka žláznatá

Kdy užívat: Ve všech případech neklidu – pokud shledáváte nemožné snášet okolí – neschopnost dát ostatním šanci předvést se –  impulzivita hraničící s neslušností – výlevy špatné nálady, které přejdou stejně rychle, jak přišly.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Stále budete rychle vstřebávat, ale lék vám pomůže získat citlivost, což znamená, že budete schopni používat své dary taktněji pro všeobecné blaho, než abyste brali věci do svých rukou a dělali unáhlené rozhodnutí. Rozvinete si schopnost porozumět a být klidný při prezentaci vizí a potřeb ostatních.

 

  • Vřes obecný

Kdy užívat: Přehnaná posedlost sebou samým, potřeba mluvit neustále o sobě, tendence nudit ostatní, pokud jste špatný posluchač – strach z osamění.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Léčivo vám pomůže dostat se z bodu, kdy prázdně tlacháte. Také vám pomůže soustředit mysl nejen na sebe. Místo toho získáte schopnost zajímat se o ostatní lidi a o vše, co se děje ve světě kolem vás.