NEJISTOTA

  • Rožec

Kdy užívat: Nedůvěra ve vlastní úsudek a vlastní rozhodnutí; potřeba schválení od ostatních; neustálé dotazování o radu, nejisté, měnící se a nerozhodné názory.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Rožec nám pomůže být sebevědomější, takže se začnete učit důvěřovat vlastní intuici a budete schopni stát za svými rozhodnutí.

 

  • Chmerek roční

Kdy užívat: Neschopnost učinit rozhodnutí, přelévání od jedné věci ke druhé, nejistota, neschopnost věřit osobnímu úsudku, výkyvy nálad, neklidná mysl.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Chmerek podporuje rozhodnost, umožňuje zvládnou nejistoty a napomáhá ke klidným racionálním rozhodnutím. Jeho používání zlepší vaši schopnost soustředit se a rozhodnout. Posléze zjistíte, že jste mentálně flexibilnější a schopnější.

 

  • Hořec

Kdy užívat: Snadné odrazení i tím nejmenším nezdarem, nejistote díky nedostatku víry a sebedůvěry.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Hořec podporuje optimismus, dovoluje nebrat zřetel na negativní události v minulosti, které vrhají špatné světlo na současnost. Zvýšením vnitřního sebevědomí vám dá ujištění, které potřebujete k tomu, abyste uvěřili, že překonáte problémy a že nakonec budete úspěšní v čemkoliv, co podniknete.

 

  • Hlodáš

Kdy užívat: Hluboká deprese poté, co se něco pokazilo; přetrvávající malomyslnost, těžký pesimismus ztráta víry v lepší budoucnost.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Hlodáš obnovuje víru, dodává touhu znovu nastolit přirozenou emoční rovnováhu. Tím, jak vás vyvede z temnoty, vám pomůže získat sebedůvěru, budete pyšní na to, kdo jste, a na to, čeho jste schopni dosáhnout.

 

  • Habr obecný

Kdy užívat: Pokud máte pocit, že vám schází síla ke splnění každodenních úkolů, odkládáte věci, máte těžkou hlavu, jste unaveni, bez životní síly, ráno vstáváte unavenější než jste večer uléhali.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Habr stimuluje mysl a zajistí vám, že budete mít čistou, chladnou hlavu. Posílením sebevědomí ve vlastní sílu vám pomůže dokončit jakoukoliv práci, která před vámi leží, i když se to na první pohled zdá nad vaše síly.

 

  • Sveřep větevnatý

Kdy užívat: Nespokojenost a nejistota kvůli neschopnosti určit správný směr v životě. Pocit nedostatku naplnění a neschopnost rozpoznat své schopnosti talent; pocit „ryby na suchu“, neschopnost dosáhnout vytoužených cílů.

Čeho by měla léčba dosáhnout: Sveřep zlepší vaše identifikační a organizační schopnosti, pomůže stanovit jasné cíle, které budete schopni dosáhnout a naplnit.